Erotické horoskopy   

VODNÁŘ 21.1. - 20.2

MUŽ
Je štědrý upřímný velmi zvědavý. Při navazování nových kontaktů je však ostýchavý. Málokdy je ten, kdo udělá první krok. Nerad se nechává ovlivňovat, nebo přesvědčovat o něčem, o čem má svůj vlastní názor. Má sny představy o krásných sexuálních zážitcích s krásnými prsatou ženami, mezi nimiž se pohybuje jako jejich vládce. Při těchto představách nejraději masturbuje vžívá se do role tohoto vládce.

Přestože má rád ženy a ženy zase jeho, nedokáže si žádnou získat skutečně. Na povrchu sice působí chladně, ale i tak v něm doutná cosi expanzního. Ženy vnímá jako Šeberově. Nechce s nimi jen do postele, ale chce lásku, procházky romantické líbání.
Jeho sexuální předehry jsou smyslné někdy až zdlouhavé. Občas je ho třeba trošku postrčit k tomu nejdůležitějšímu. V tu chvíli se najednou jakoby probudí a stane se z něj doslova sexuální stroj , který se hned tak nezadrhne.

Rád střídá polohy rychlosti milování. Dokáže se přizpůsobit, i panovat přičemž se nejraději miluje v polohách, kdy je čelem k partnerce. Může ji líbat přisává se na její bradavky. Vyhovuje mu například i vzájemná masturbace naproti sobě včetně úplného vyvrcholení bez jakýchkoli dotyků. Je velmi tolerantní a přístupný pro jakékoli sexuální praktiky - co je mu nabízeno, tak to přijímá.
Jak si ho která ochočí, takového ho má!
ŽENA
Je to okouzlující zábavná žínka, no však dokáže být i neústupná a tvrdohlavá ve svých názorech. Má ráda zábavu. Je velmi citlivá a inteligentní. Má však vysoká měřítka na svůj životní styl i na své partnery. Chce být uznávána jako žena, ne "jen" jako žena.
Jde si pevně za vyhlédnuté cílem a přestože i přes mrtvoly.

Má ráda muže a muži mají rádi ji. Vyzařuje z ní nepřehlédnutelné vzrušující kouzlo osobnosti. Velmi ráda a velmi dobře se miluje. Sex s touto ženou je slastným unikátním zážitkem. Předehra je pro ni důležitá stejně jako samotný akt. Chce to pomalu a s citem. Rozpaluje, vypráví vzrušující slovíčka, připravuje si při tom svého partnera na ďábelskou jízdu . Jakmile se vzruší, stane se z ní okouzlující stvoření s velmi vášnivými projevy.

Nikdy nemyslí jen na sebe a své uspokojení, chce dosáhnout dokonalého orgasmu společně se svým partnerem. Zbožňuje polohu, kdy může ovládat svého partnera a zároveň se nechat dráždit jazykem na bradavkách. Jakmile jej v sobě naplno cítí, přestává vnímat okolí oddává se jen tomu blaženému pocitu sexu, pro který je ochotna udělat cokoliv.

Dokáže být velmi nápaditá a její chtíč ji žene chvílemi až do extrémů. Nebrání se žádným polohám, hračkám či experimentům, které umocní ještě víc její vzrušení. Kdo s ní prožije být jediný orgasmus, nikdy na to nezapomene.