Erotické horoskopy
VODNÁŘ 21.1. - 20.2MUŽ
Je štědrý upřímný velmi zvědavý. Při navazování nových kontaktů je však ostýchavý. Málokdy je ten, kdo udělá první krok. Nerad se nechává ovlivňovat, nebo přesvědčovat o něčem, o čem má svůj vlastní názor. Má sny představy o krásných sexuálních zážitcích s krásnými prsatou ženami, mezi nimiž se pohybuje jako jejich vládce. Při těchto představách nejraději masturbuje vžívá se do role tohoto vládce.

Přestože má rád ženy a ženy zase jeho, nedokáže si žádnou získat skutečně. Na povrchu sice působí chladně, ale i tak v něm doutná cosi expanzního. Ženy vnímá jako Šeberově. Nechce s nimi jen do postele, ale chce lásku, procházky romantické líbání.
Jeho sexuální předehry jsou smyslné někdy až zdlouhavé. Občas je ho třeba trošku postrčit k tomu nejdůležitějšímu. V tu chvíli se najednou jakoby probudí a stane se z něj doslova sexuální stroj , který se hned tak nezadrhne.

Rád střídá polohy rychlosti milování. Dokáže se přizpůsobit, i panovat přičemž se nejraději miluje v polohách, kdy je čelem k partnerce. Může ji líbat přisává se na její bradavky. Vyhovuje mu například i vzájemná masturbace naproti sobě včetně úplného vyvrcholení bez jakýchkoli dotyků. Je velmi tolerantní a přístupný pro jakékoli sexuální praktiky - co je mu nabízeno, tak to přijímá.
Jak si ho která ochočí, takového ho má!
ŽENA
Je to okouzlující zábavná žínka, no však dokáže být i neústupná a tvrdohlavá ve svých názorech. Má ráda zábavu. Je velmi citlivá a inteligentní. Má však vysoká měřítka na svůj životní styl i na své partnery. Chce být uznávána jako žena, ne "jen" jako žena.
Jde si pevně za vyhlédnuté cílem a přestože i přes mrtvoly.

Má ráda muže a muži mají rádi ji. Vyzařuje z ní nepřehlédnutelné vzrušující kouzlo osobnosti. Velmi ráda a velmi dobře se miluje. Sex s touto ženou je slastným unikátním zážitkem. Předehra je pro ni důležitá stejně jako samotný akt. Chce to pomalu as citem. Rozpaluje, vypráví vzrušující slovíčka, připravuje si při tom svého partnera na ďábelskou jízdu . Jakmile se vzruší, stane se z ní okouzlující stvoření s velmi vášnivými projevy.

Nikdy nemyslí jen na sebe a své uspokojení, chce dosáhnout dokonalého orgasmu společně se svým partnerem. Zbožňuje polohu, kdy může ovládat svého partnera a zároveň se nechat dráždit jazykem na bradavkách. Jakmile jej v sobě naplno cítí, přestává vnímat okolí oddává se jen tomu blaženému pocitu sexu, pro který je ochotna udělat cokoliv.

Dokáže být velmi nápaditá a její chtíč ji žene chvílemi až do extrémů. Nebrání se žádným polohám, hračkám či experimentům, které umocní ještě víc její vzrušení. Kdo s ní prožije být jediný orgasmus, nikdy na to nezapomene.zpět