Kamery doma   

DRAHANSKÁ VRCHOVINA
Nazvaná podle obce Drahany, které leží na Prostějovsku. Součástí Drahanské vrchoviny je Moravský kras.

ČESKÝ TĚŠÍN
Český Těšín - Cieszyn - Havířov - Havířov rondel - Jablunkov - Karviná - Javorový.

DĚČÍN
Děčín je významným říčním přístavem. Sestává ze dvou původně samostatných měst, Děčína na pravém břehu a se Starým městem a Podmokel na levém břehu, která byla sloučena roku 1942 do jednoho města.
HOLIDAY INFO
Živé vysílání 36 panoramatických a 33 webových kamer.
76 panoramatických map, nabídka 600 ubytovacích kapacit s možností online rezervace.

HOVĚZÍ
Hovězí bylo založeno v dobách tzv. velké kolonizace ve 14.století jako nejvýchodnější ze vsí vsetínského panství.
KROMĚŘÍŽ
Přezdívaná Hanácké Athény, je okresní město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané.
LITOVEL
Litovel leží na řece Moravě, městu se proto také přezdívá Hanácké Benátky. Jedno z ramen Moravy, Nečíz, protéká přímo pod radniční věží
a celým náměstím. Litovel se rozkládá v nadmořské výšce 233 m n. m. na úpatí Bouzovské vrchoviny.
MOHELNICE
Nachází se v úrodné kotlině (Mohelnická brázda) obklopené ze tří světových stran horami (Hrubý Jeseník, Zábřežská vrchovina), kterou protéká řeka Morava.

OLOMOUC
Byla ve středověku centrem Moravy, do třicetileté války druhé největší město po Praze a největší na Moravě. Univerzita Palackého, nejstarší na Moravě a druhá nejstarší v Česku.
PRAHA - KARLŮV MOST
Karlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402.
PRAHA - STAROMĚSTSKÝ ORLOJ
Praha "stověžatá" - dlážděné uličky, pozlacenéch věže, nové galerie, kavárny, kluby.
PRAHA - STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ
Praha hlavní město České republiky. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě. Je sídlem státních institucí a dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident republiky a vláda.
PROSTĚJOV
Leží 17 km jihozápadně od Olomouce, na západním okraji Hané, v severní části Hornomoravského úvalu, východně od Drahanské vrchoviny.
PLZEŇ
Leží na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z nichž vzniká řeka Berounka. Žije zde zhruba 170 tisíc obyvatel a je tak čtvrtým největším městem v republice a druhým největším v Čechách.
SEČ
Nachází se v okrese Chrudim v Pardubickém kraji. Žije zde přibližně
1 700 obyvatel. Na území města se nachází vodní nádrž Seč, vybudovaná na řece Chrudimce.
SVATÝ HOSTÝN    VNITŘNÍ KAMERA
Je kopec (734,6 m) v Hostýnských vrších, na kterém se nachází významné mariánské poutní místo. Komplex zahrnuje baziliku Nanebevzetí Panny Marie.
RAKOVNÍK
Město ve středních Čechách, nachází se v členité krajině na dně kdysi mokřinatého údolí, kterým protéká Rakovnický potok. Žije zde asi 16,5 tisíce obyvatel.
VODŇANY
Někdejšímu královskému městu Vodňany dala jménu voda obklopující je ze všech stran a pro své kouzlo jsou ve středověkých latinských textech uváděny jako Aquilea Bohemorum - České Benátky.
UNIČOV
Leží 22 km severozápadně od Olomouce na řece Oskavě. Uničov byl založen roku 1213 moravským markrabětem Vladislavem Jindřichem.
ZLÍN
(V letech 1949–1989 Gottwaldov) je statutární město na východě Moravy. Leží v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů.